Pomoc ogicom.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Zmiana adresu do resetu hasła

Zmiana adresu do resetu hasła


Zmiana może zostać wykonana samodzielnie przez użytkownika poczty po zalogowaniu się do webmaila. Opcja ta znajduje się w ustawieniach w grupie “Hasło”. W tym miejscu użytkownik pocztowy może również zmienić swoje hasło.

 

 

Zmiana adresu do resetu hasła może zostać wykonana również przez osobę z dostępem administracyjnym do panelu. W tym celu, po zalogowaniu się do panelu loginem z odpowiednimi uprawnieniami, w dziale Serwer poczty - konta email wybierz odpowiednie konto pocztowe do wniesienia zmian i kliknij symbol ołówka. Znajdując się już na karcie informacji o użytkowniku - możesz zmienić jego adres do resetu. Dodatkowo w tym miejscu m.in. możesz zmienić hasło użytkownika.

 

 

 

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.